Новини

МОЗ заявляє про підписання 3,5 мільйонів декларацій між лікарем та пацієнтом

Минулого тижня темпи підписання декларацій трохи сповільнились. Загальна кількість підписантів зросла лише на півмільйона.

В той же час, прогнозують, що вже на цьому тижні зростання буде більше, адже святкові дні закінчились. До того ж продовжує зростати кількість лікарів первинної ланки з якими можна підписати декларацію. Минулого тижня їх стало більше 20 000.

Накази МОЗ за квітень 2018

Загальний рейтинг за кількістю підписаних декларацій залишається без змін. На першому місці Харківська область де вже підписали 404 тисячі 500 декларацій станом на минулу п’ятницю. Далі йде столиця – 326 тисяч 020 декларацій. На третьому місці Вінницька область (298 тисяч 754), Дніпропетровська – 282 тисячі 835, Донецька – 267 тисяч 681 декларацій.

Зазначимо, що підписна кампанія в Україні розпочалась ще 2 квітня 2018 року і немає терміну закінчення. При цьому вже з 1 липня 2018 року відбудеться офіційний старт нової фінансової системи на первинці – «Гроші йдуть за пацієнтом».

Вакцини вже в Україні: розподіл по регіонах

Вперше в Україні державні кошти на медицину будуть направлені не на підтримку медичних установ, а на фінансування медичної практики лікарів первинки.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook