Новини

МОЗ заявляє про 100% забезпечення лікуванням хворих на рак крові

Так, згідно офіційній заяві на «Урядовому порталі», вдалось вперше повністю покрити потребу у лікування для хворих на хронічний мієлолейкоз.

Через ПРООН було закуплено Іматиніб, який на сьогодні являється головним препаратом для лікування хронічних мієлолейкозів. При цьому, знову ж таки, для України було надано максимально низьку ціну. Загалом вдалось забезпечити необхідним препаратом приблизно 1100 людей.

Сердечно-легочная и церебральная реанимация: новые рекомендации Европейского совета по реанимации 2015 г. Часть I: Стадия элементарного поддержания жизни (BLS).

«Здорова конкуренція на торгах і авторитет міжнародних організацій дають змогу закуповувати препарати за найвигіднішими цінами. І головне тут — не економія в грошах, а можливість забезпечити лікуванням більшу кількість пацієнті», – заявила доктор Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я.

Окремо у МОЗ зазначають, що також було проведено успішні закупівлі й по іншим направленням, зокрема, по рідкісним захворюванням, які тим не менш, в Україні є і вимагають від хворих  суттєвих затрат.

Супрун їде до Канада, щоб ознайомитись з аспектами інклюзивної освіти та телемедицини

«Рак крові – не єдине захворювання, для лікування якого вдалось закупити додаткові обсяги ліків. Завдяки заощадженням можна буде пролікувати більше пацієнтів, хворих на мукополісахаридоз, хворобу Гоше, легеневу гіпертензію. Це тільки ті програми, за якими вже закуплено додаткові ліки. Ще ряд програм чекає на затвердження обсягів додаткових закупівель. Міністерство буде й надалі докладати зусиль, аби якнайбільше пацієнтів отримали необхідні препарати», — заявляють у МОЗ.

Комментировать

Нажмите для комментария