Накази МОЗ Новини

МОЗ: Затверджено номенклатуру лікарських засобів за напрямом «Централізована закупівля імунобіологічних препаратів».

Наказом МОЗ України від 02.06.2016 р. № 504 затверджено номенклатуру лікарських засобів за напрямом «Централізована закупівля імунобіологічних препаратів».

Вона містить 13 позицій препаратів, серед яких вакцини для профілактики: сказу; поліомієліту; туберкульозу; кашлюку, дифтерії та правця; гепатиту В у дітей та ін.

Як ми розповідали раніще, МОЗ України протягом весни 2016 р. неодноразово зверталось с закликом до громадсьості долучатися до формування номенклатур лікарських засобів та медичних виробів, обладнання та інших товарів, що закуповуватимуться МОЗ України за державні кошти у 2016 р. із залученням міжнародних закупівельних організацій.

 

Нагадаємо, профільним міністерством вже затверджено номенклатури лікарських засобів та медичних виробів за напрямом «Централізовані заходи із запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань» та препаратів за напрямом «Загальнодержавна програма боротьби з онкологічними захворюваннями». Також було затверджено і номенклатури лікарських засобів за напрямом «Централізована закупівля медикаментів для громадян, які страждають на мукополісахаридоз» та препаратів за напрямом «Централізована закупівля медикаментів для громадян, які страждають на хворобу Гоше».

Комментировать

Нажмите для комментария