Новини

МОЗ заручилося підтримкою Європейської економічної комісії ООН з питань впровадження державно-приватного партнерства в охороні здоров’я

Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко зустрілася з експертами Європейської економічної комісії ООН з питань впровадження державно-приватного партнерства в галузі медицини.

Сторони обговорили проблемні питання охорони здоров’я в Україні, а також можливість надання рекомендацій з боку Комісії щодо впровадження ДПП в рамках медичної реформи – сьогодні та в майбутньому, після ухвалення відповідних законопроектів.

Олександра Павленко зазначила, що високоповажні експерти, які сьогодні завітали в МОЗ, консультують на базі ООН в сфері впровадження в країнах державно-приватного партнерства: «Вони не шукають інвесторів, не займаються залученням коштів у державу, вони консультують уряди з приводу того, як побудувати в країні систему державно-приватного партнерства так, аби вона була приваблива для інвесторів».

За результатами зустрічі досягнуто домовленостей про надання експертами Європейської економічної комісії ООН Міжнародного стандарту з державно-приватного партнерства у сфері медицини фахівцям МОЗ. Також заявлено, що найближчим часом Уряд України і Європейська економічна комісія ООН підпишуть Меморандум про співпрацю

Комментировать

Нажмите для комментария