Новини

МОЗ: Зарплата сімейних лікарів до реформи 7 000 грн, а після реформи до 18 000

Семейный врач_Медпросвита

У МОЗ вирішили доповісти про результати реформи на первинці. Стверджують, що у 2018 зарплата сімейного лікаря до реформи складала 7 000 грн, а після реформи з максимальною кількістю підписаних декларацій – 17 887 гривень.

«Умови роботи лікарів та зарплати покращуються по мірі розгортання трансформації системи охорони здоров’я. У медзакладах, які уклали договір з НСЗУ та мають активну і вмотивовану команду, сімейні лікарі, терапевти, педіатри і медсестри вже мають вищий дохід. Наприклад, у Бахмуті сімейний лікар, якого обрали максимум пацієнтів, отримує 17 887 грн грн. Раніше він заробляв 7 000 грн. А у Вознесенську зарплати медсестер тепер складають від 8 до 9 тисяч гривень», — йдеться в офіційному повідомленні прес-служби МОЗ України.

Окремо в своєму повідомленні, МОЗ додає картинку з розмірами доходів сімейного лікаря у 2018 року до та після медичної реформи на первинній ланці. Мова йде про запуск нової системи фінансування «Гроші йдуть за пацієнтом».

Прес-служба МОЗ України

Цікаво, що самі лікарі за своїми офіційними платіжками таких зарплат ще не бачили. Також зауважимо, що досі зберігається найнижчій рівень зарплат в Україні серед лікарів-спеціалістів. Середній дохід лікаря вищої категорії в середньому складає від 4 до 6 тисяч гривень. В той же час, середня зарплата в Україні вже перевищує 8 000 гривень. Наприклад, за 7-8 000 гривень пропонують роботу прибиральниці в столичних супермаркетах.

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • По-перше, якщо не існує тарифного розряду і тарифної сітки, відповідно, яку зарплату захочуть, таку заплатять.По-друге, не зрозуміло, яка відповідність кількості підписаних декларацій рівню зарплати.По- третє, яких лікарів, точніше,кого саме, допускають до складання декларацій? Це ж потрібно, щоб керівництво вас вбило в базу, а вони не завжди в цьому зацікавлені, оскільки кількість клієнтів, як правило , обмежено, для прикладу, конкретним населеним пунктом.Себто до декларації і їх підписання допускаються ‘свої люди