Новини

МОЗ запускає онлайн бесіди з лікарями для пацієнтів на сторінці відомства у Facebook

Телемедицина_Медпросвита

У відомстві обіцяють онлайн спілкування пацієнтів та лікарів на найбільш затребувані теми. У першій такій трансляцій на запитання від пацієнтів відповідав доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П. Л. Шупика Федір Лапій.

Ідея проекта полягає у збільшенні інтересу громадян до стану свого здоров’я та знаходженню правильних відповідей на їх питання за допомогою реальних спеціалістів, а не сайтів з сумнівною інформацією.

«МОЗ України наголошує, що будь-які консультації щодо вашого стану здоров’я ви повинні отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я. Формат «Запитай у лікаря» – це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше запитання, що не може замінити візит і повноцінну індивідуальну консультацію з вашим лікарем», — пояснюють у відомстві.

Михайло Радуцький про посаду в МОЗ: Я і не збирався займати посаду міністра

Нагадаємо, що за планом реформи основна частина взаємодій між медичною ггалуззю та пацієнтами буде залежати від сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Для отримання безкоштовних медичних послуг пацієнти мають отримати відповідне направлення від лікаря первинної ланки, якого вони обрали.

Комментировать

Нажмите для комментария