Новини

МОЗ запускає нову систему безперервного професійного розвитку медпрацівників

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

Кабмін офіційно затвердив постанову «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я».

«Безперервний професійний розвиток фахівців у сфері охорони здоров’я – це безперервний процес навчання та вдосконалення професійних компетентності фахівців після здобуття ними вищої освіти у сфері охорони здоров’я та післядипломної освіти в інтернатурі. Це дозволить фахівцю підтримувати або покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я та триває впродовж усього періоду професійної діяльності», — йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства.

Близько 1 тисячі медичних закладів вже підключено до системи eHealth

На думку керівництва МОЗ, професійний розвиток фахівців у галузі охорони здоров’я напряму впливає на здоров’я та якість життя громадян. Створення та розвиток цього напряму в рамках реформи медичної галузі обумовлене перейняттям найвищих соціальних цінностей і досвіду провідних європейських та інших країн світу.

«Нова система безперервного професійного розвитку забезпечить належний контроль якості атестації фахівців галузі знань «Охорона здоров’я» та поліпшить якість медичної допомоги українцям», — повідомляє прес-служба МОЗ.

Супрун розповіла, що повинен робити лікар первинки

Комментировать

Нажмите для комментария