Новини

МОЗ запрошує лікарів первинки прийняти участь у зустрічі сімейних лікарів у Львові

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

28 серпня у Львові відбудеться зустріч кращих сімейних лікарів з різних країн світу. Українські лікарі можуть поспілкуватись з ними на теми використання класифікацій ICD-11, ICPC-2, SNOMED, ICF, новітніх практик та ініціатив.

Також у зустрічі приймуть участь і керівництво МОЗ України з закордонними колегами. Цікаво це тим, що вони відповідатимуть на гарячі питання стосовно впровадження медичної реформи на первинній ланці.

«Щоби стати учасником відкритої сесії, напишіть коротке есе  на тему “Шляхи покращення первинної медичної допомоги: мій план дій”. У вашому есе запропонуйте щонайменше три позиції оптимізації роботи на рівні надання первинної медичної допомоги і поясніть, чому вони важливі. Есе надсилайте на електронну адресу gopervynka@ukr.net до 20:00 год 10 серпня 2018 року», — йдеться в офіційному повідомленні МОЗ України.

НСЗУ: Друга хвиля підписання договорів із медзакладами на нове фінансування розпочата

Окремо у МОЗ повідомили, що всі лікарі, які направлять свої есе отримають офіційне запрошення на захід. Крім цього, МОЗ України у співпраці з ВООЗ покриє видатки на транспорт, проживання та харчування 10 лікарям, які надішлють кразі есе.

МОЗ: 268 абітурієнтів по всій Україні вже обрали професію парамедик при вступі до університету

Комментировать

Нажмите для комментария