Новини

МОЗ запевняє, що за реформами пологи залишуться безкоштовними

Минздрав_Медпросвита

Прес-служба МОЗу опублікувала повідомлення, в якому розповіла, що пологи в Україні будуть повністю безкоштовними. Вартість послуги буде покриваться з держбюджету.

Так, повідомляється, що в останній редакції законопроекту №6327 йде мова про повне фінансове забезпечення вагітності та пологів громадянам та постійним жителям України.

«У межах програми медичних гарантій держава гарантує громадянам, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України, та особам, яких визнано біженцями, або особами, які потребують додаткового захисту, повну оплату за рахунок коштів Державного бюджету України необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, пов’язаних з наданням медичної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами».

Окремо у МОЗ пояснили, що новини про платні планові пологи з 2019 року були спровоковані тим, що в наступному році планується ряд пілотних проектів, в рамках яких оплата вартості пологів напряму пологовим будинкам від Національної служби здоров’я за єдиним для всієї країни тарифом, але все це буде в рамках держбюджету, без залучення коштів фізичних чи юридичних осіб.

Нагадуємо, що вчора служба новин ТСН повідомила, що законопроектом №6327 який був розроблений МОЗом, передбачені платні пологи з 2019 року.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook