Новини

МОЗ закликає лікарів не брати участь у політичних заходах. Заявляють про маніпуляції

врачи сложили руки на груди_медпросвіта

З офіційного повідомлення МОЗ України стало відомо, що лікарів нібито закликають до участі у професійних зібраннях під терміновим приводом. МОЗ рекомендує утриматись.

«До співробітників Міністерства почали надходити численні повідомлення від лікарів, яких закликають до участі у нібито професійних зібраннях під терміновими приводами. МОЗ закликає усіх медиків утриматись від участі у таких заходах, оскільки це може призвести до використання лікарів у політичних цілях», — йдеться в повідомленні МОЗ.

Окремо у відомстві заявляють, що всі заходи, які проводить безпосередньо МОЗ України анонсуються з усіх джерел інформації, будь-то нарада, конференція чи щось інше. Використовується сайт та офіційні канали у соцмережах.

Тут необхідно зазначити, що це вже не перша подібна реакція від МОЗ з закликом не брати участь у різноманітних протестних акціях чи зібраннях. Восени минулого року зібрання, яке організували у профспілках МОЗ відкрито назвало політичними, в той час як організатори заявляли, що виступають за виплати борги медпрацівникам та підвищення зарплатні. Хоча, якимось чином заява про необхідність звільнити Уляну Супрун з посади в.о. міністра охорони здоров’я в слогани акції все ж потрапила.

Попереджувальна акція протесту медичних працівників: Як це було? Фото

Взимку була інформація, що ряд політичних сил готує чергову хвилю протестів, як серед населення, так і серед лікарів через спалахи кору майже по всім регіонам України. Тоді ж МОЗ виступало з заявою «Не політизуйте кір». При цьому, акції протесту так і не були зібрані.

Уляна Супрун повідомила про підготовку протестів у регіонах та просить не політизувати кір

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook