Новини

МОЗ: За тиждень зареєстровано 2 384 нових випадків кору

Прес-служба МОЗ повідомляє про зростання нових випадків кору в Україні. У порівнянні з минулим тижнем захворюваність збільшилась на 11 відсотків.

Зафіксовано 1603 випадки кору серед дітей та 741 серед дорослих. Такі дані свідчать про те, що рівень захворюваності серед дорослих фактично не змінюється, в той час як серед дітей він суттєво збільшився.

У керівництві МОЗ переконані, що кір в Україні можна зупинити лише тоді, коли рівень вакцинації серед населення становитиме не менше 98%. При цьому підкреслюють, що вакцинація залишається єдиним ефективним методом боротьби з цим захворюванням.

Загалом з початку 2018 року зафіксовано вже 44 424 випадки кору, з них 16 605 випадків серед осіб старше 18 років та 27 779 випадків серед дітей.

Богомолець: Кількість випускників мед університетів за 4 роки зменшилась вдвічі

Зазначимо, що серед дорослих випадки кору найчастіше фіксуються у працівників навчальних та медичних закладів, студентів та військовослужбовців. Наприкінці літа через стрімке зростання кількості нових випадків захворювання серед дорослих МОЗ придбало вакцини проти кору для дорослих. Зробити безкоштовне щеплення можуть медичні працівники, викладачі, вихователі та військовослужбовці.

Заступники Уляни Супрун отримали від 115 тисяч гривень зарплати за жовтень

Комментировать

Нажмите для комментария