Новини

МОЗ: Є завдання — щоб лікарі були зацікавлені їхати працювати в селах

Вакцинація в США

У МОЗ зазначили, що в сільській місцевості досі не вистачає медиків, тому так важливо стимулювати лікарів, щоби вони їхали у село.

«Більше 13 мільйонів українців, які живуть у селах, потребують кращого доступу до якісних медичних послуг, тому першочергове завдання — створити мережу медзакладів, щоб людям не доводилося долати десятки кілометрів до найближчої амбулаторії, а лікарі були зацікавлені їхати працювати в селах», — ідеться в повідомленні прес-служби МОЗ.

У МОЗ обіцяють, що частину коштів буде витрачено на оснащення закладів охорони здоров’я та закупівлю сучасного обладнання. У багатьох селах лікарі також матимуть змогу безоплатно отримати житло.

Окрім того, у МОЗі нагадують, що оплата праці всіх лікарів «первинки» вже до кінця року суттєво зміниться, коли заклади охорони здоров’я долучаться до медреформи і підпишуть договори з НСЗУ.

Нагадуємо, що Міністерство охорони здоров’я разом із Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробили та затвердили Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook