Новини

МОЗ впроваджує більш жорсткі умови вступу до медуніверситетів за направленням «Фармація»

У МОЗ переконані, що майбутні фармацевти, провізори та завідувачі аптек мають нести відповідальність не тільки за аптеку, а й за життя пацієнтів.

«У 2019 році вводиться мінімальний конкурсний бал — 130 балів для другого та третього сертифікатів для фармації та промислової фармації. Фармацевт, провізор, завідувач аптеки — це ті люди, які одноосібно приймають рішення, що стосуються та впливають на здоров’я пацієнта. І коли мова йде про залежність здоров’я пацієнта від цих працівників, тут компромісів бути не може. Тому вимоги до вступу ми також підвищуємо», — пояснює заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

У МОЗ зазначають, що нові критерії було обговорені разом з представниками Міністерства освіти та науки, представниками медичних університетів та фармацевтичних виробників.

МОЗ впроваджує нові критерії на вступ до медичних університетів

Нагадуємо, що МОЗ збирається повністю реформувати медичну освіту в Україні. Наразі вже встановлено більш жорсткі умови на вступ до медичних університетів за направленням «Охорона здоров’я». Також у міністерстві обіцяють вже з 2019 року запустити новий єдиний державний іспит для студентів магістратури.

Комментировать

Нажмите для комментария