Новини

МОЗ вносить зміни в положення про госпітальні округи

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

В Міністерстві вирішили уточнити ряд функцій, які будуть мати медичні установи, які входитимуть в госпітальні округи в регіонах України.

Відповідний наказ вже було опубліковано на сайті Міністерстві охорони здоров’я. Відповідьо до нього, були прописані основні види медичної допомоги, які надаватимуть в багатопрофільних лікарнях інтенсивного лікування першого та другого рівня. Мова йде про лікування патологій вагітності, роди, невідкладна акушерсько-гінекологічна допомога, отруєння, хірургічні втручання та інше.

Окрім вищеназваного міністерство додало функцій для БЛІЛ першого та другого рівня в попередженні загострень та ускладнень захворювань, а також виконання терапевтичних і діагностичних процедур. Реабілітаційна допомога також може надаватись в медичних установах в рамках госпітальних округів.

Для найкращого забезпечення всіх рівнів медичної допомоги в регіоні, в рамках госпітального округу медичні установи можуть організовувати надання послуг, які не входять в рамки спеціалізації закладу. Рішення про це може бути прийнято госпітальною радою та керівництвом медичних установ.

МОЗ: Положення про госпітальні округи затверджено

Для надання паліативної допомоги населенню, в рамках БЛІЛ першого рівня міністерство допускає створення відповідних відділень. Кількість місць регулюватиметься МОЗ України та рекомендаціями госпітальної ради регіону.

Замміністра МОЗ Ковтонюк про госпітальні округи та звільнення лікарів

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook