Новини

МОЗ: громадське обговорення положення про Громадську раду НСЗУ

Спеціальна Громадська рада при Національній службі здоров’я України контролюватиме дотримання керівництвом НСЗУ відповідних функцій, отриманих від Уряду.

Згідно з документом, рада громадського контролю розглядає отриману від служби інформацію щодо запропонованого складу програм медичних гарантій, тарифів і коригувальних коефіцієнтів, а також висловлює щодо них свою позицію.

Орган громадського контролю заслуховує інформацію про діяльність служби і виконання нею своїх завдань, розглядає її звіти і стверджує свої висновки про них, сприяє взаємодії НСЗУ з громадськими об’єднаннями, збирає, узагальнює та передає пропозиції щодо вирішення питань, що перебувають у компетенції НСЗУ.

МОЗ України визначить окремий перелік обладнання та медпослуг в сільських амбулаторіях

Окрім того, громадська рада отримуватиме звіти від НСЗУ стосовно витрат державних коштів та надаватиме свої пропозиції та зауваження по витратам.

Загальний склад ради громадського контролю при Національній службі здоров’я України включатиме 14 осіб, які будуть відібрані за допомогою спеціального конкурсу. Термін повноважень членів громадської ради становить два роки.

Кожна сільська амбулаторія Львівської області вже забезпечена комп’ютерами

Нагадаємо, що в Міністерстві охорони здоров’я визначились із кандидатом на посаду голови Нацслужби здоров’я України. Конкурс 27 лютого виграв заступник генерального директора з питань стратегічного розвитку клініки Isida-IVF Олег Петренко.

В Уряді ознайомили з планом створення сучасних амбулаторій та їх оснащенням

Комментировать

Нажмите для комментария