Новини

МОЗ вимагає в Генпрокуратури та Нацполіції перевірити діяльність Катерини Амосової

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Керівництво МОЗ України переконано, що Печерський районний суд виніс рішення на користь Амосової в супереч законодавства, суддю вважають «зухвалим і упередженним».

«Печерський суд у особі судді Віталія Писанця у черговий раз приймає рішення на підтримку скомпрометованої численними звинуваченнями в корупції екс-очільниці одного з найбільших медуніверситетів України. Це рішення прийняте з абсолютним ігноруванням усіх належних процедур. МОЗ України вважає ставлення судді В. Писанця зухвалим та упередженим — суд відхилив усі клопотання Міністерства щодо залучення свідків, доказів та третіх осіб, а також не забезпечив належне інформування МОЗ України як сторони у справі та затягував із переданням справи до апеляційного суду», — йдеться в офіційному повідомленні МОЗ України.

Нагадаємо, що вчора стало відомо про рішення Печерського районного суду про поновлення на посаді ректора НМУ ім. Богомольця Катерини Амосової. При цьому, МОЗ України має ще компенсувати Амосовій витрати на суд.

МОЗ отримає додаткові 9,5 мільярди гривень на продовження реформ у 2019 році

Незважаючи на рішення Печерського суду, МОЗ не збирається поновлювати Амосову на посаді та відновити з нею трудовий договір. В відомстві переконані дії Амосової на посаді ректора мали корупційний характер про що ніби то свідчать численні скарги зі сторони студентів НМУ ім. Богомольця. Тому наразі готується звернення до апеляційного суду.

Уляна Супрун розповіла про можливу платну страховку в Україні

Комментировать

Нажмите для комментария