Новини

МОЗ виключить частину інформації з декларації між лікарем та пацієнтом

міністерство охорони здоров'я МедПросвіта

МОЗ України повідомило, що найближчим часом з декларації виключать інформацію щодо адреси реєстрації пацієнта для захисту персональних даних.

Наразі підготовлено проект наказу, яким буде внесено зміни в порядок вибору лікаря первинної медичної ланки та форму декларації. Окремо МОЗ планує виключити з декларації інформацію про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі про законного представника пацієнта.

Трохи полегшиться робота і у самих лікарів. Згідно новому наказу МОЗ більше немає необхідності робити копії документів при реєстрації декларації в електронній системі eHealth. У відомстві вважають, що це додаткова робота для лікарів та іншого медичного персоналу, яка потребує надто багато робочого часу, а також несе додаткові витрати у вигляді закупівлі паперу, електронних носіїв тощо.

МОЗ змінить систему медсестринства в Україні

Зазначимо, що система збереження інформації про пацієнтів, яку використовує eHealth неодноразово критикували через те, що вона зберігається не на державних серверах, а на приватних, які належать медичним інформаційним системам.

Пояснення МОЗ: Які документи потрібні для лікування за кордоном за державний кошт?

1 Комментарий

Нажмите для комментария

  • Это просто невыносимо,работать по старому тк главный врач сидит и ждёт указок сверху,не выполняя приказы моза: компьютера нет , вызова есть,статтолоны есть, вызовов журнал есть, справки в школу,в садик подписывает заведующий,т и для наших украинцев не понятны слова защита данных.

    Ми на Facebook