Нові іспити та більш жорсткі вимоги на вступ до медичних вишів для майбутніх лікарів – лише перший крок. Нові вимоги буде виставлено до викладачів медуніверситетів.
В рамках підвищення якості медичної освіти в Україні, МОЗ планує розробити комплексну програму вдосконалення кваліфікації викладачів, адже якість викладання напряму впливає на рівень підготовки майбутніх лікарів.
Наразі обговорюється залучення викладачів вітчизняних медичних університетів до навчання і стажування в закордонних університетах, пошук фінансування, пошук партнерських організацій для проходження навчання, вивчення іноземних мов, участь у міжнародних конференціях викладачів та аспірантів на умовах відкритого прозорого конкурсу, підтримку викладачів, які мають публікації у журналах, що входять до Scopus та/або Web of Science.
У МОЗ переконані, що цього року до медуніверситетів відібрали найсильніших абітурієнтів
Важливо зазначити, що профільні експерти неодноразово заявляли, що Міністерство охорони здоров’я України розпочало реформу медичної освіти не з того боку. Більшість з них збігається в думці, що саме застарілі методи та навчальний матеріал, які використовують викладачі в рамках навчального процесу негативно впливають на рівень знань випускників.
Щоб отримати професійну ліцензію, лікарі будуть вимушені у 2020 році пройти тестування
Комментировать