Новини

МОЗ відсторонює від роботи ректора НМУ ім. О. О. Богомольця Катерину Амосову

Амосова_Медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я звинувачує ректора НМУ ім. О. О. Богомольця у блокуванні можливості проведення тесту «Крок 1» серед студентів 3 курсу.

«В зв’язку з відсутністю договору між Центром тестування, який є єдиною уповноваженою на проведення ліцензійних іспитів “Крок” організацією, та Національним медичним університетом ім. О. О. Богомольця, студенти 3 курсу стоматологічного факультету НМУ були позбавлені можливості скласти обов’язковий для продовження навчання іспит “Крок 1. Стоматологія”. Звертаємо увагу, що студенти-стоматологи НМУ стали єдиними серед усіх своїх колег з 13 ВНЗ, для яких сьогодні не відбувся ліцензійний іспит», — йдеться в офіційному повідомленні прес-служби МОЗ.

Це вже не перший випадок, коли у керівництва МОЗ є претензії до роботи ректора київського медичного ВНЗ. Минулого року Амосова виступала проти присутності представників правоохоронних органів під час проведення ліцензійних іспитів в університеті. Були написані відкриті листи, але їх у міністерстві просто проігнорували.

Ще один випадок стався восени 2017 року. В НМУ ім. О. О. Богомольця повідомили, що Центр тестування МОЗ вимагає від університету сплатити кошти за майбутні ліцензійні інтегровані іспити та підписати новий договір. При цьому, за словами ректора Амосової К. М., діючий договір ще не втратив чинності, і новий вона укладати відмовилась.

«Для подолання ситуації МОЗ України доручило Центру тестування вжити усіх необхідних заходів та призначити для студентів-стоматологів НМУ іншу дату складання ліцензійного іспиту “Крок 1. Стоматологія” впродовж поточного навчального року. Це надасть студентам НМУ, які успішно складуть ліцензійний іспит, можливість бути переведеними на наступний курс навчання. Разом з тим МОЗ України відсторонює від виконання обов’язків ректора НМУ ім. О. О. Богомольця Амосову К. М.», — повідомляють у прес-службі МОЗ.

НМУ ім. Богомольця звинувачує МОЗівську структуру у блокуванні вступу до інтернатуру студентів

За рішенням МОЗ було створено комісію, яка має з’ясувати, чому саме було неможливо проведення ліцензійного іспиту. На час діяльності комісії також відсторонили від роботи директора Центру тестування МОЗ Булах І. Є.

Якщо реформа запрацює: МОЗ обіцяє зарплату сімейника до 18 тис на місяць

Комментировать

Нажмите для комментария