Новини

МОЗ: До України прибуло 800 тисяч доз вакцини проти кору

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

Згідно з офіційним повідомленням, Україна отримала другу партію вакцини проти кору, яку вона раніше закупила через ЮНІСЕФ.

За останніми рекомендаціями ВООЗ, Україні необхідно значно підвищити рівень вакцинації серед населення, особливо — серед дітей. Саме багаторічна пропаганда антивакцинації в нашій державі, на думку експертів, призвела до спалахів кору, які почалися ще наприкінці 2017 року і досі тривають.

«Для надійного захисту від інфекційних хвороб рівень вакцинації має бути вищим за 95% — тоді зможемо говорити про колективний імунітет. Вперше Україна повністю забезпечена вакцинами – надійними, безпечним та ефективними. Закликаю батьків вакцинувати дітей, а лікарів заохочувати пацієнтів до вакцинації», — сказала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Захворюваність на кір знов зростає в сімох областях України

МОЗ закупило комбіновану вакцину Пріорикс/Priorix виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія, для щеплень проти кору, паротиту та краснухи. Запевняють, що вона безпечна у використанні.

«ЮНІСЕФ вітає зусилля Міністерства охорони здоров’я з подолання спалаху кору в Україні та розвиток національної програми імунізації. Лише за останній рік охоплення дітей вакциною КПК за календарем щеплень збільшилось удвічі і перевищило 90%. Ми і надалі підтримуватимемо МОЗ, закуповуючи та доставляючи необхідні кількості якісних вакцин, щоби забезпечити всім дітям в Україні захист від небезпечних інфекційних хвороб»,- наголосила Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс.

В 2019 тарифні сітки скасують і лікарі самі будуть «виторговувати» собі зарплати

Комментировать

Нажмите для комментария