Новини

МОЗ: В Україну доставлено 392 тисяч доз вакцини проти кору

Прес-служба МОЗ повідомляє про поставку чергової партії вакцин проти кору в Україну, яка була замовлена за державний кошт через ЮНІСЕФ.

«На замовлення Міністерства охорони здоров’я ЮНІСЕФ за кошти державного бюджету закупив 392 тис. доз вакцини і доставив у рамках державної програми імунізації у відповідь на спалах кору в Україні», — повідомляють у міністерстві.

Загалом за десять місяців 2018 року в Україну було поставлено понад 1 мільйон доз вакцини проти кору. Цікаво, що партії вакцин які МОЗ отримала через закупівельні організації взимку та навесні цього року були бельгійського походження, виробництва GlaxoSmithKline (GSK) під торгівельною назвою Priorix.

Нова ж партія вакцини, « М-М-Р ІІ Вакцина від кору, паротиту і краснухи вірусна, жива», у розмірі 392 тисячі доз, виробляється американською Merck Sharp & Dohme Corp. Вакцина була зареєстрована МОЗ в липні цього року. А на початку жовтня реєстрацію в Україні також отримала вакцина індійського виробника «Серум Інститут Індії Пвт Лтд.»».

У МОЗ повідомили про незначне зростання кількості хворих на кір за останній тиждень

Чи пов’язане рішення змінити вакцину проти кору для вакцинації населення в Україні з ціновою політикою чи якістю нової вакцини у МОЗ не повідомляють.

Комментировать

Нажмите для комментария