Новини

МОЗ: В Україні зафіксовано 58 випадків ботулізма у 65 пацієнтів, 5 з них померли

Ботулізм другий рік поспіль забирає життя українців. В більшості випадків пацієнти просто не встигають своєчасно отримати сироватку через політку МОЗ України.

Про закупівлю сироватку у міністерстві оголосили ще декілька місяців тому. Вже тоді там підтвердили, що вона прибуде до України не раніше кінця серпня – початок вересня. В той же час в регіонах вже було зафіксовано декілька випадків захворювання на ботулізм, через що МОЗ звернулось до інших країн з проханням надати гуманітарну допомогу.

Незважаючи на поширення захворювання, МОЗ вирішило, що сироватка не буде передана до регіонів, а зберігатиметься на складах Укрвакцини. Регіональна влада, в свою чергу, має писати офіційне звернення вказуючи випадок і тоді сироватка буде надіслано до медичного закладу.

В Верховній Раді бажають звільнити Уляну Супрун та Олександра Лінчевського

«Станом на 16 липня 2018 року в Україні зареєстровано 58 випадків ботулізму, в результаті яких захворіли 65 осіб, 5 з них померли», — йдеться в офіційному повідомленні Міністерства охорони здоров’я України.

Зазначимо, що експерти та ряд народних депутатів виступають з різкою критикою у бік МОЗ через обрану політику. Наразі у ВРУ зареєстровано постанову про звільнення Уляни Супрун з посади в.о. міністра та її заступника Олександра Лінчевського.

МОЗ направило вакцини проти сказу в регіони

Комментировать

Нажмите для комментария