Новини

МОЗ: В Україні швидко зростає кількість спалахів інфекційних захворювань

Врач сложил руки_медреформа_медпросвіта

Центр громадського здоров’я МОЗ України офіційно повідомило, що станом на 28 вересня зареєстровано 645 спалахів інфекційних захворювань проти 175 спалахів у 2017 році.

«Унаслідок 645 спалахів захворіли 6 083 особи, зокрема 4 285 дітей. Із 645 зареєстрованих спалахів визначено: кору — 493, сальмонельозу — 46, ГКІ невизначеної етіології — 33, ротавірусного ентериту — 30, вірусний гепатит А, ГКІ встановленої етіології — по 20, шигельозу — 2 та дифтерії — 1. За 39 тижнів цього року спалахи реєстрували в усіх регіонах України. Найбільшу кількість — у Львівській області 100 випадків, в Одеській 71 випадок та Волинській 70 випадків». – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що ряд медичних спеціалістів вже повідомляли про ризик зростання великої кількості інфекційних захворювань. Наприклад, популярний на телебаченні педіатр Євген Комаровський заявляв про швидке зростання інфекційних захворювань, ще навесні, попередивши населення про необхідність своєчасно вакцинуватись та слідкувати за своїм здоров’я.

Супрун називає постанову про своє звільнення доказом правильної роботи МОЗ України

Окремо у Центрі громадського здоров’я повідомили, що лише за один тиждень, з 22 по 28 вересня в Україні було зареєстровано 21 випадок інфекційного захворіння в різних куточках країни.

«Спалахи інфекційних захворювань зареєстровано у Львівській області — 7, Тернопільській — 4, Івано-Франківській — 3, Вінницькій — 2, Волинській, Донецькій, Кіровоградській, Чернігівській областях та м. Києві — по 1. Із 21 спалаху виявлено: кору — 15 випадків, гострої кишкової інфекції (ГКІ) — 4, сальмонельозу та ротавірусного ентериту — по 1 випадку. За тиждень внаслідок інфекційних спалахів захворіла 151 особа, зокрема, 112 дітей», — заявляють у ЦГЗ МОЗ України.

Комментировать

Нажмите для комментария