Новини

МОЗ узгодив список ліків, які купуватимуть для лікування онкохворих дітей

Міжнародна організація Crown Agents звітувала МОЗу, що з 84 позицій лікарських засобів, які використовуються для лікування онкохворих дітей, уклала договори з конкретними термінами поставок по 36 позиціях

В МОЗ під головуванням заступника Міністра охорони здоров`я України Ігоря Перегінця відбулося засідання Робочої групи за участі представництва депутатського корпусу, представників громадських, пацієнтських організацій, благодійних фондів, науковців та профільних спеціалістів, на якому представниками компанії Crown Agents була надана інформація щодо стану закупівель препаратів для онкохворих дітей.

Міжнародна організація Crown Agents поінформувала, що з 84 позицій лікарських засобів, які використовуються для лікування онкохворих дітей, уклала договори з конкретними термінами поставок по 36 позиціях.

Станом на 05 травня 2016 р. в регіони України поставлено 4 форми лікарських засобів, що використовуються для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями. До кінця травня в усі області України будуть поставлені ще 14 препаратів, з яких 4 є критично необхідними, включаючи: доксорубіцин, еритропоетин, іфосфамід, месна, метотрексат, пегфілграстим, філграстим, флударабін, циклофосфамід. Робоча група під час засідання погодила 17 позицій лікарських засобів для укладання договорів Crown Agents. Ці угоди будуть підписані сторонами протягом 06 травня 2016 р., із зазначенням конкретного терміну поставок кожного препарату. Щодо 9 лікарських засобів, робоча група висловила застереження і надала свої вимоги компанії Crown Agents для можливого переоголошення тендерів.

По 20 позиціях лікарських засобів та медичних виробів, призначених для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями, Crown Agents проводить переговори з дистриб`юторами щодо укладання угод із визначенням вартості препаратів та термінів поставок.

Читайте также: Ліки для онкохворих вже надходять в українські заклади охорони здоров’я

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария