Новини

МОЗ України взяло участь у конфренції щодо біобезпеки у світі

Українська делегація на чолі з заступником Міністра охорони здоров’я Ігорем Перегінцем взяла участь у щорічній конференції Асоціації мікробіологів, яка відбулася у Вашингтоні.

Цьогорічна зустріч була присвячена питанням біобезпеки та емерджентних інфекцій. «Основними завданнями глобальної системи біобезпеки є формування нових систем громадського здоров’я, новітні технології для епіднагляду та сучасні підходи для відповіді на спалахи інфекційних хвороб.

Формування таких спроможностей є вкрай важливими, враховуючи, що поява нових інфекцій (емерджентних), як, наприклад вірус Зіка, стає все більш очевидною, розповсюдження резистентності до антибіотиків набуває глобальних масштабів, а застосування біологічних агентів в якості зброї є можливою», — підсумував результати роботи Ігор Перегінець. Зазначимо, що в Україні завдяки активній позиції МОЗ у 2015 році розпочато роботу по формуванню нової системи громадського здоров’я і створення Національного центру громадського здоров’я.

В ході візиту була проведена робоча зустріч з представниками Агентства зменшення загроз щодо співпраці у сфері біозахисту та біобезпеки. Також в посольстві України у США пройшла зустріч з представниками Державного департаменту США та Міністерства оборони США щодо налагодження координації по направленню на лікування та реабілітацію до США українських військових.

Читайте також: Епідемія грипу? Саме час зайнятися біобезпекою держави

Комментировать

Нажмите для комментария