Новини

«МОЗ України робитиме все можливе, аби не допустити зриву тендеру з відбору генпідрядника для добудови нового корпусу Охматдиту», — Олександра Павленко

14 вересня 2015 року Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель було розглянуто скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «ОГМ Будсервіс» до державного підприємства «Укрмедпроектбуд» щодо встановлення дискримінаційних вимог у документації конкурсних торгів на закупівлю – «роботи з будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» (в тому числі поставка та монтаж обладнання)».

За результатами розгляду скарги Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель відмовила у задоволенні скарги ТОВ «ОГМ-Будсервіс».

В.о. Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко відзначила рішення АМКУ як позитивне і оперативне.

«В АМКУ сьогодні розглядалася скарга, подачею якої була здійснена спроба відтягнути проведення тендеру з вибору генпідрядника з будівництва нового корпусу ОХМАТДИТ. Розгляд скарги спочатку було призначено на досить пізній для нас термін, що в умовах проведення цього тендеру і всіх наступних тендерів з визначення субпідрядників значно погіршило б ситуацію зі строками будівництва. Після нашого спілкування комітет переглянув попереднє рішення призупинити торги на місяць, почув позицію держави в особі МОЗ України і профільного ДП і розглянув скаргу сьогодні. МОЗ України і надалі робитиме все можливе, аби запобігти зриву тендеру з відбору генпідрядника для добудови нового корпусу ОХМАТДИТу», — підкреслила Олександра Павленко.

Як повідомлялося раніше, на початку серпня 2015 року ДП «Укрмедпроектбуд» оголосило тендер з відбору генерального підрядника для завершення будівництва нового корпусу НДСЛ «Охматдит». 14 вересня планувалося оголосити про результати тендеру. «Укрмедпроектбуд» планує ввести в експлуатацію новий корпус «ОХМАТДИТу» до листопада 2016 року.

Комментировать

Нажмите для комментария