Новини

МОЗ України проводить консультації з розвитку центру транспланто-координації

Міністерство охорони здоров’я проводить консультації з представниками країн, де успішно розвивається трансплантація, для розвитку центру транспланто-координації в Україні, повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко під час прес-брифінгу в Києві в середу.

«Для розвитку центру транспланто-координації Міністерство охорони здоров’я проводить консультації з представниками країн, які успішно розвивають трансплантацію, щодо співпраці. Відповідні зустрічі проводилися з посольством Іспанії та центральною установою із трасплант-координації в Німеччині», — сказав він.

У Києві перепрофілюють для лікування пацієнтів з коронавірусом 500 ліжок у клініках АМНУ

Заступник міністра додав, що в Україні провели декілька трансплантацій кісткового мозку.

«Попереднього тижня відбулася третя нерідна трансплантація кісткового мозку в «Охматдиті». Кістковий мозок ми отримали в Німеччині. Операцію провели для восьмирічної дівчинки», — сказав він.

«МОЗ протягом вересня оплатило послуги з трансплантації кісткового мозку іншим медзакладам, які увійшли до пілотного проекту. Цього тижня в Київському центрі трансплантації кісткового мозку провели три аутологічні трансплантації і сьогодні проведуть четверту», — додав Іващенко.

Комментировать

Нажмите для комментария