Новини

МОЗ України представило медичну реформу в Україні на нараді ВООЗ

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

З українською медичною реформою могли ознайомитись одразу понад 200 делегатів з 39 держав. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«Понад 200 делегатів із 39 держав зібралися у перший день регіональної наради ВООЗ, щоб поділитися досвідом країн щодо зміцнення систем охорони здоров’я для досягнення кращих результатів подолання неінфекційних захворювань. Окрема панель — Лабораторія розробки політики —  була присвячена реформі в Україні, де Павло Ковтонюк розповів про головні аспекти змін, які розпочалися в 2018 році в системі охорони здоров’я», — йдеться в офіційному повідомленні.

Українські делегати розповіли подробиці щодо старту кампанії «Лікар для кожної сім’ї» та деталізували найближчі кроки нової державної структури Національна служба здоров’я України.

Впервые в Украине прошел круглый стол о современных методиках магнитно-резонансной томографии (МРТ) в области неврологии и онкологии

«В деяких рішеннях, таких як електронна охорона здоров’я, ми «перестрибуємо» етапи еволюції європейських країн», — сказав Павло Ковтонюк.

У МОЗ повідомляють, що делегати з усього світу схвалили хід реформи в Україні та визнали її наймасштабнішою у Європі.

МОЗ планує впровадити планові закупівлі на три роки вперед замість одного року

Комментировать

Нажмите для комментария