Новини

МОЗ України підтвердило відповідність реєстрації прпарату Актовегін

Компанія Такеда Україна отримала підтвердження МОЗ України статусу препарату Актовегін як лікарського засобу. У листі Міністрества охорони здоров’я України №18-01/10/1864-15/5884, який був відправлено у відповідь на запит Кабінету Міністрів України, зокрема зазначено, що державна реєстрація лікарських засобів, в тому числі лікарських засобів ТОВ Такеда Україна, здійснюється на підставі нормативно-правових актів, а факту реєстрації лікарського засобу передує процедура експертизи реєстраційних матеріалів та іншої інформації, що стосується лікарського засобу. На підставі результатів спеціалізованої експертизи реєстраційних матеріалів Державний експертний центр МОЗ підготував висновки щодо ефективності, безпеки та якості лікарського засобу та рекомендував МОЗ здійснити державну реєстрацію зазначеного лікарського засобу.

Лікарський засіб Актовегін неодноразово проходив процедуру державної реєстрації та перереєстрації. Порушень під час проходження процедури реєстрації не було виявлено. Видача ТОВ Такеда Україна відповідних ліцензій, реєстраційних посвідчень та інших документів відбувалась у порядку, визначеному законодавством, без відхилень від стандартних процедур.

Читайте также: Актовегин является лекарственным средством – Такеда Украина

Як зазначалося раніше, Актовегін це рецептурний препарат, який вже понад 26 років зареєстрований в Україні як лікарський засіб. Ефективність та профіль безпеки препарату Актовегін підтверджується його багаторічним використанням у лікуванні мільйонів пацієнтів по всьому світу. Актовегін зареєстрований як рецептурний лікарський засіб у 21-й країні світу, а це означає, що 21 регуляторний орган у різних країнах світу одностайно підтвердив реєстраційний статус препарату Актовегін.

У своїй діяльності Такеда чітко дотримується найвищих етичних принципів, світових стандартів якості та правових норм. Це стосується і статусу реєстрації препаратів компанії в Україні. Компанія і надалі буде активно відстоювати свою позицію у повній співпраці із відповідними державними органами. Використовуючи свої можливості світового рівня та вітчизняний досвід, компанія Такеда задовольняє потреби пацієнтів у лікарських засобах, що покращують якість життя.

Такеда Україна є офіційним представником всесвітньовідомої фармацевтичної компанії Такеда (Takeda Pharmaceutical Company Limited). Компанія провадить свою діяльність на території України протягом останніх 20 років і налічує близько 300 співробітників. Такеда Україна фокусує свої зусилля в лікуванні кардіологічних, неврологічних, гастроентерологічних захворювань, обміну речовин, а також у терапії запальних та онкологічних захворювань.

Комментировать

Нажмите для комментария