Новини

МОЗ України опублікувало звіт про впроваджені зміни та перехідні настанови для нового уряду під назвою «Що було, є і буде»

Ще наприкінці минулого тижня в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що її команда готова передати роботу наступному керівництву МОЗ та допомогти їм з реформою.

«У документі «МОЗ України: Що було, є і буде» окреслили ситуацію в системі охорони здоров’я, яку прийняли у 2016 році, і нинішню за конкретними напрямками, а також план кроків на перші 100 днів і наступні 3-5 років», — йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ України.

У керівництві переможця парламентських виборів 2019 партії «Слуга народу» вже повідомили, що не бачать Уляну Надію Супрун у новому Кабінеті міністрів. Більше того, у ЗМІ повідомляють про рішення суду, яким ДБР має перевірити правдивість інформації щодо відмови очільниці МОЗ від американського громадянства. Для цього навіть вимагають надати всі записи засідань Кабінету міністрів України, в яких приймала участь в.о. міністра Уляна Супрун.

Михайло Радуцький про посаду в МОЗ: Я і не збирався займати посаду міністра

У МОЗ переконані, що цей документ буде корисним для нових членів уряду, Президента та його команди, депутатів усіх рівнів, державних службовців, фахівців різних сфер і громадян, які цікавляться питаннями охорони здоров’я. У міністерстві також запевнили, що готові детально роз’яснити усі аспекти наступникам, коли стане відомий склад нового уряду.

МОЗ запускає онлайн бесіди з лікарями для пацієнтів на сторінці відомства у Facebook

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції