Новини

МОЗ України опікується питаннями своєчасного забезпечення ліками пацієнтів

Віктор Шафранський закликав обговорити найбільш проблемні питання у закупівлях і зробити усе необхідне для того, щоб якнайшвидше поставити необхідні ліки у заклади охорони здоров’я України

У МОЗ України було проведено робочу зустріч із дистриб’юторами ліків і представниками міжнародних спеціалізованих організацій, що закуповують лікарські засоби за державні кошти . На цій робочій зустрічі обговорювалися найбільш проблемні питання  про забезпечення ліками пацієнтів.

На нараді виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський заявив про те, що закупівля лікарських засобів через міжнародні організації – це стратегічний вектор діяльності відомства. Шафранський закликав обговорити найбільш проблемні питання у закупівлях і зробити усе необхідне для того, щоб якнайшвидше поставити необхідні ліки у заклади охорони здоров’я.

Міжнародна організація Crown Agents запевнила, що в найближчі два місяці будуть поставлені в Україну всі позиції лікарських засобів для лікування онкохворих дітей.

Довідка. Станом на 5 травня 2016 року до українських регіонів було поставлено 4 форми ліків, що використовуються для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями. До кінця травня в усі області України планується поставити ще 14 препаратів.

В.о. міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський закликав усіх учасників наради пришвидшити поставки медпрепаратів і надати профільному відомству точний графік поставок згідно з контрактами, укладеними міжнародними організаціями з виробниками і дистриб’ютерами ліків.

Читайте також: У МОЗі заявили про збір інформації щодо реальних потреб областей у закупівлі ліків

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook