Новини

У МОЗ України обговорили удосконалення роботи педіатричної служби

Міністр охорони здоров`я України Олександр Квіташвілі провів зустріч з членом Європейської Академії Педіатрії Арунасом Валіулісом, на якій було акцентовано увагу на підвищенні освітнього рівня лікарів-неонатоогів

Міністр охорони здоров`я України Олександр Квіташвілі зустрівся з членом Європейської Академії Педіатрії Арунасом Валіулісом.

В Міністерстві охорони здоров`я України відбулася зустріч Міністра охорони здоров`я Олександра Квіташвілі з членом Європейської Академії Педіатрії Арунасом Валіулісом. На зустрічі також були присутні професор кафедри педіатрії і неонатології, Голова Української Академії педіатрії Леонід Дубей, Президент Асоціації неонатологів України Тетяна Знаменська та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Під час обговорення актуальних питань педіатрії Олександр Квіташвілі акцентував увагу на підвищенні освітнього рівня лікарів-неонатологів, педіатрів, дитячих хірургів, анестезіологів. «Міністерство сьогодні працює по багатьом напрямкам неонатології, адже для будь-якої держави ця сфера є пріорітетом. Слід вдосконалювати надання медичної допомоги дітям, вирішувати питання хірургічної допомоги новонародженим, приділяти достатньо уваги реабілітації дітей з перинатальною патологією», — зазначив Міністр охорони здоров`я.

Арунас Валіуліс уповноважений підтримувати, консультувати та відповідати за процеси стандартизації педіатричної служби в Україні. «Ми б дуже хотіли поділитися з Україною позитивними напрацюваннями в сфері неонатології. Литва теж стикнулась із складнощами під час впроваджувала реформи охорони здоров`я, але іншого шляху, аніж йти уперед бути не може. Особливу увагу в реформуванні галузі, безумовно, слід приділити здоров`ю дітей», — зауважив Арунас Валіуліс.

Читайте також: У Сумах на семінарі педіатрів ознайомили з інноваційними підходами до діагностики дитячих хвороб

Комментировать

Нажмите для комментария