Новини

МОЗ України дозволило медуніверситетами самостійно складати навчальну план

МОЗ України почало виконання закону України «Про вищу освіту», та наказом №1696 від 18 вересня 2018 р. офіційно дозволило вишам самостійно складати навчальний план.

«Формування навчальних планів має належати до компетенції закладів вищої медичної освіти і не повинно регламентуватися міністерством, виші повинні мати можливість швидко реагувати на розвиток медицини, адаптувати свої навчальні плани, враховуючи передові світові тенденції», — йдеться в поясненні МОЗ України.

Зазначимо, що згідно з п.4 ст. 10 закону «Про вищу освіту», медичні університети на підставі освітньої програми самостійно розробляють навчальний план, а також перелік і обсяг навчальних дисциплін. При цьому, керівництво вишу також може встановити послідовність вивчення дисциплін та форму проведення занять.

МОЗ: Наступного року тариф 370 грн на рік за пацієнта залишиться без змін

Нагадаємо, що МОЗ України вносить суттєві зміни в роботу медичних університетів. Минулого року було прописано більш жорсткі умови на вступ для абітурієнтів, а потім підвищено мінімальний прохідний бал з ЗНО до 150 за всіма напрямками навчання, як для державного замовлення, так і для контрактного навчання.

Кабмін виділить майже мільярд гривень на реформу екстреної медичної допомоги

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook