Новини

МОЗ: Цього епідсезону в Україні було зафіксовано 5 мільйонів випадків захворювань на грип

У поточному епідемічному на грип перехворіло 14% українців. Саме такі дані оприлюднив ДЗ «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» після того, як проаналізував тенденцію захворюваності на грип упродовж 2015-2016 років

У поточному епідемічному на грип перехворіло 14% українців. Саме такі дані оприлюднив ДЗ «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я України» після того, як проаналізував тенденцію захворюваності на грип упродовж 2015-2016 років.

Зокрема, за епідсезон в Україні було зареєстровано 5,8 млн випадків захворювань на грип та ГРВІ, що на 12,1 % більше аналогічного періоду минулого епідсезону.

На 2-5 тижнях захворюваності поточного року серед хворих спостерігалась смертність, яка значно перевищувала фонову. Нагадуємо, що найвища захворюваність спостерігалася у Києві та Київській області (перехворіло 23%), а найменша – у Харківській (5%).

Найбільша кількість летальних випадків зареєстрована:

  • в Одеській області – 42 випадки,
  • у Києві – 38,
  • у Донецькій – 40,
  • Черкаській – 26,
  • у Львівській області – 25.

Проведений аналіз летальних випадків довів, що усі померлі не мали щеплень проти грипу. В цілому, за сезон 2015-2016 років щеплено 129 138 осіб або 0,3% від населення країни, із них 21 % – діти до 17 років.

Після проведеного аналізу у МОЗі дійшли висновку, що необхідно посилити протиепідемічні заходи з підготовки до сезону ГРВІ.

Читайте також: Українських медиків вчать надавати допомогу у зоні АТО   

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook