Новини

МОЗ та Фундація медичної допомоги дітям оголосили початок програми стажування для неонатологів

Врач_медпросвіта

Прес-служба МОЗ повідомила, що перші лікарі-неонатологи вже поїхали на місячне стажування в новій клініці неонатологів у Кракові.

Окрім них ще восьмеро лікарів будуть відправлені стажуватися до Великобританії, США та Польщі протягом 2018 року. Здобуті знання лікарі-неонатологі зможуть використати для надання якісної медичної допомоги в Україні та передадуть їх своїм колегам.

Стажування за кордоном для українських неонатологів передбачене Меморандумом, який минулого року підписало Міністерство охорони здоров’я з Фундацією медичної допомоги дітям. За програмою співпраці для вдосконалення неонатологічної допомоги в Україні лікарі зможуть ознайомитися з новими методиками для подальшого впровадження новітніх неонатальних практик із доказовою ефективністю.

«Ми бачимо необхідність підвищувати професіоналізм лікарів в Україні і надавати їм можливість стажуватися у найкращих лікарнях світу, і розроблені договори допоможуть забезпечити ефективний обмін знаннями на робочому місці після повернення експертів додому», — зазначив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

Стефанишина: Медреформа допоможе повернути професійних лікарів в Україну

Від початку 2018 року в рамках співпраці команда експертів на чолі із Професором Марією Катаржиною Боршевською-Корнацькою, яка очолює Асоціацію неонатологів Польщі, та віце-президентом Фундації Йолантою Мартіноф розпочала аналіз неонатологічної служби в усіх областях України. Зокрема вже були відвідані Одеська, Полтавська, Харківська, Дніпровська лікарні й перинатальні центри, виявлені прогалини в роботі. Відповідно до наявних проблем у кожному з регіонів у співпраці з МОЗ України планується проведення тренінгів для українських лікарів-неонатологів і педіатрів.

Заступник голови МОЗ Стефанишина: МОЗ не планує скорочувати лікарів і лікарні

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook