Новини

МОЗ шукає 5 гендиректорів з мінімальним окладом 49 570 грн. Медики попрацюють за 3 000

врач_волнуеться_закрыл_лицо_руками_медпросвіта

МОЗ вже вдруге шукає генеральних директорів на роботу за п’ятьма напрямками, при цьому, вдруге пропонує зарплатню більше 50 000 грн.

У МОЗ стартував перший етап конкурсного відбору на посади керівників директоратів за п’ятьма напрямками – фармацевтичним; громадського здоров’я; медичних послуг; науки, інновацій, освіти та кадрів; стратегічного планування та європейської інтеграції.

При цьому, в кожному з директоратів буде ще по десятку держслужбовців з мінімальним окладом від 20 000 грн. І все це мінімально, адже кожен з нових держслужбовців МОЗ зможе отримувати преміальні, виплати за інтенсивну роботу та багато іншого, як наприклад, в.о. міністра Уляна Супрун та її заступники, які в середньому за рік отримували по 30 000 гривень.

«Міністерство дуже зацікавлено в посиленні команди. МОЗ шукає людей, які готові разом з нами робити медичну реформу. Генеральні директори – це передусім лідери свої напрямків, тому однією з ключових вимог до кандидатів є досвід роботи на керівних посадах», – йдеться у повідомленні.

Зарплати лікарів, медсестер та санітарів у 2018 році не змінять

Кількість керівників зростає, кількість проблем також зростає, а не зменшується. Наприклад, МОЗ не фінансує підпорядковані йому медичні заклади вже 11 місяців. Також, згідно поданим від МОЗ даним в проект бюджету на наступний рік, ніякого збільшення окладів медичних працівників не передбачено.

Прийом документів триватиме до 7 грудня включно. Перелік документів та зразки заяв тут

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook