Новини

МОЗ: Що отримаюсь сімейні лікарі від реформи вже в 2018?

Обласний, міський кардіологічний центр (далі - Центр) є закладом охорони здоров’я державної або комунальної форми власності ІІІ рівня з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями, медпросвіта

В МОЗ розповіли, на що чекати сімейним лікарям від впровадження реформ вже в 2018 році.

Пропонуємо вам пояснення та інфорграфіку від МОЗ.

Перехідний період на нову систему фінансування — до 2020 року. У цей час зберігається фінансування за пацієнтів, які були приписані до сімейного лікаря за старою системою, це фінансування поступово зменшується, натомість зростає частка пацієнтів, які уклали з цим лікарем декларацію.

  • Перехідний період на нову систему фінансування — до 2020 року. У цей час зберігається фінансування за пацієнтів, які були приписані до сімейного лікаря за старою системою, це фінансування поступово зменшується, натомість зростає частка пацієнтів, які уклали з цим лікарем декларацію
  • Середня ставка для сімейного лікаря за приписану людину у 2018 році — 370 гривень.
  • Лікар первинної ланки матиме окремий бюджет на аналізи для пацієнтів.
  • Річний тариф за літню людину (65+) та малюка — вдвічі більший за тариф на чоловіка 25 років.
  • Лікар первинної ланки може діяти в статусі ФОП, ліцензійні умови спрощено. У такому випадку бюджет на підтримку пацієнтів піде напряму на його рахунок.
  • Якщо лікар працює як найманий працівник, він узгоджує зарплату з керівництвом.
  • Власний прибуток лікаря ефективної сімейної практики з 2000 пацієнтами в статусі ФОП — до 18 тисяч гривень, медсестри — до 12 тисяч гривень. При цьому якщо лікарі-ФОПи будуть об’єднуватися в одному приміщені, це зменшить витрати і збільшить доходи кожного лікаря.

Комментировать

Нажмите для комментария