МОЗ розраховує, що пацієнти обиратимуть найближчих територіально до них лікарів
«Сімейний лікар – це лікар, який з пацієнтом все життя, який знає цю людину, особливості його організму. Якщо такий лікар веде дві тисячі чоловік, то до нього регулярно ходить 500-600 пацієнтів. Їх за декілька років можна запам’ятати. Тому в усьому світі сімейних лікарі обирають там, де живуть», — розповідає заступник міністра.
МОЗ шукає 5 гендиректорів з мінімальним окладом 49 570 грн. Медики попрацюють за 3 000
Інакше кажучи, в МОЗ намагаються пояснити пацієнтам, що у випадку вибору лікаря з іншої частини міста вони повинні розуміти, що саме їм доведеться їздити до цього сіменника. Адже в загальна кількість пацієнтів може дорівнювати двом тисячам і лікар просто не зможе подорожувати кожен день містом, щоб приїхати до кожного, якщо взагалі цього забажає.
А что думают врачи?
«Зрозуміло, що лікар не зможе до мене часто приїжджати або мені доведеться до нього довго їхати. Якщо людина на це готова, тоді це її вибір, ніяких обмежень. Втім, скоріше за все, це буде виключенням з правил», — вважає Ковтонюк.
Нагадаємо, що медична реформа від команди Супрун, яка в найближчий час вступить в силу, не передбачає викликів на дім. Якщо є крайня необхідність в консультації свого сімейного лікаря, до нього можна буде подзвонити, через Skype чи на мобільний.
Комментировать