Новини

МОЗ розраховує на формування областями планів мережі закладів первинки до лютого

Ковтонюк_Медпросвіта

Заступник міністра Павло Ковтонюк повідомив, що формування планів мережі наданням первинної медичної допомоги має завершитись до 1 лютого.

«Тепер до 1 лютого ми очікуємо від регіонів свої плани мережі закладів «первинки», — повідомив заступник міністра на своїй персональній сторінці у мережі Facebook.

При цьому, обласні держаній адміністрації мають подавати проекти мережей одразу на всю область. Таким чином це означає, що перед складанням плану ОДА мають опрацювати документи та плани, які їм надсилатимуть місцеві адміністрації, які також заінтересовані в утворенні оптимальної мережі надання ПМД.

Заступник міністра Павло Ковтонюк нагадує, що кількість та розташування амбулаторій – це виключно внутрішнє рішення регіону. МОЗ сумісно з Міністерством регіонального розвитку лише займатимуться відповідності планів до критеріїв, які вже розроблені.

Медреформа: точка невозврата пройдена

«Закликаю регіони максимально активно включатись в процес. Тим більше, що поки він йде динамічно і якісно. Хто перший розробить проект мережі, той перший отримає кошти на будівництво нових сучасних амбулаторій, а разом з ними і доступну медицину для сел», — пише Павло Ковтонюк.

Нагадаємо, що план мережі необхідно розробити для ефективного впровадження законопроекту про покращення надання медичної допомоги в сільській місцевості №7117, який був поданий президентом України Петром Порошенко. Прийнятим та підписаним законом передбачено фінансування на суму 5 мільярдів гривень на будівництво 4 тисяч сучасних амбулаторій та запуску телемедицини.

Медреформа стартует: Порошенко подписал законы

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook