Новини

МОЗ: Регіональна влада розпочала закупівлю вакцин для профілактичних щеплень від грипу

ампулы с вакциной от гриппа, шприц, прививка от гриппа_медпросвіта

Незважаючи на те, що в Україні розпочався сезон грипу, в жодній з областей епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРЗ не перевищений.

Цього року місцева влада по всій Україні змогла здивувати багатьох. Згідно офіційному повідомленню прес-служби Міністерства охорони здоров’я, влада в регіонах вирішили самостійно забезпечити більшість своїх Центрів первинної медико-санітарної допомоги та амбулаторій необхідними вакцинами від грипу та ГРЗ.

За отказ от выполнения протоколов врача ждет финансовое наказание

«Харківський район також забезпечив можливість щеплення у своїх медичних закладах. Ряд районних, міських та сільських Центрів первинної медико-санітарної допомоги у Полтавській, Волинській, Київській, Кіровоградській, Рівненській, Вінницькій, Запорізькій та Донецькій областях закупили вакцину, в їхньому числі – прифронтові Торецьк, Новогродівка, Добропілля. У Житомирській, Луганській, Миколаївській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій, Одеській, Львівській областях вакцину замовили окремі медичні заклади», — повідомляє МОЗ.

Нагадаємо, що згідно звітам ВООЗ, щорічна епідемія грипу в Україні пов’язана в першу чергу з низьким рівнем вакцинації, навіть серед дітей. Цього року МОЗ приклав зусиль та постарався виправити цю ситуацію. Було багато матеріалів, постійно нагадували про необхідність вакцинації, а в регіони неодноразово були відправлені повідомлення, які саме вакцини необхідні та таке інше.

Згідно даним Укрстата, середній розмір зарплат медиків майже найнижчий в Україні

Окремо треба відзначити Харківський  район. Вони не забули і про своїх медичних працівників.

« У Харківському районі розраховують, що зможуть провести безкоштовну вакцинацію для медичних працівників, дітей від 6 місяців до 1 року, та дітей від 1 до 14 років, які часто хворіють. Щеплення від грипу проводиться за побажанням пацієнта або його батьків, у випадку неповнолітніх», — повідомила прес-служба Міністерства..

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook