На думку керівництва МОЗ міжнародний тест IFOM, який розробляє Нацрада медичних екзаменаторів США, дозволить покращити процес підготовки вітчизняних спеціалістів.
Наразі це тестування не буде обов’язковим, швидше експериментальним. Воно необхідно Уляні Супрун та її команді для підвищення якості медичної освіти в Україні до рівнях західних країн, включаючи США. Участь у тестуванні буде добровільною, але в майбутньому це може змінитись.
Після впровадження відповідних змін в програми навчання вітчизняних студентів-медиків, міжнародний тест IFOM може стати обов’язковим під час навчання в інтернатурі. Супрун переконана, що студенти, які успішно складуть цей тест, не будуть поступатися рівнем знань їх європейським колегам.
Чи дозволить впровадження цього тесту визнавати українській медичний диплом в країнах Євросоюзу, США чи Канаді Супрун не повідомила.
Нагадаємо, що з наступного року в медичній освіті має з’явитись новий єдиний державний кваліфікаційний іспит для студентів магістратури. Вже в нього, за попередніми планами міністерства можуть бути внесені питання з міжнародного іспиту з основ медицини та іспит з англійської мови професійного спрямування.
МОЗ впроваджує Єдиний державний кваліфікаційний іспит для студентів магістратури
Комментировать