Новини

МОЗ пропонує дозволити приватним медзакладам проводити психіатричні і наркологічні огляди

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

На думку Міністерства можливість проводити попередні та періодичні огляди в приватних клініках підвищать конкурентність в цьому напрямку.

Головним чином Міністерство охорони здоров’я бажає неправомірного обмеження, на їх думку, для приватних медичних закладів. Адже до цього дня, довідки необхідні для виконання певних видів діяльності можна було отримати тільки в державних медичних закладах.

Нове в охороні здоров’я: Положення про спеціалізоване відділення інтенсивної терапії та реанімації кардіологічного профілю

Загалом, експерти вже сьогодні бачать у діях МОЗ бажання стерти будь-які відмінності між державними медичними установами та приватними. А допомогти в цьому зможе вже прийнятий та вступивший в силу законопроект про автономізацію медичних закладів.

«Визначеними наказами установлена монополія двух медичних закладів на навчання лікарів-психіатрів методам проведення і кваліфікованого заповнення протоколу психіатричних оглядів, а також лікарів-наркологів сучасним методам профілактичних наркологічних оглядів», — повідомляє прес-служба Міністерства.

Так треба швидко розібрати нормальних хворих, а нервомоти нехай шукають… Про реформу в двох словах

Чи буде цей наказ прийнятий, поки що невідомо. Поки все це буде винесено на громадське обговорення.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook