Новини

Попри війну МОЗ продовжує забезпечувати лікарні критично необхідним медобладнанням

МОЗ продовжує забезпечувати лікарні критично необхідним медобладнанням

За 2020-2022 роки Медичні закупівлі України на замовлення Міністерства охорони здоровʼя закупили та доставили для потреб лікарень 185 комп’ютерних томографів, ще 24 – закуплять протягом 2023 року.

З перших днів повномасштабної війни Міністерство охорони здоров’я України забезпечує медичні заклади критично важливим обладнанням, щоб потрібна медична допомога була доступною кожному.

Зокрема, протягом 2022-2023 років було закуплено та доставлено 24 комп’ютерні томографи для потреб лікарень. Медобладнання було доставлено в різні медзаклади України, наразі тривають роботи зі встановлення та отримання ліцензії на їх експлуатацію. Ще 24 КТ будуть закуплені протягом 2023 року у рамках співпраці МОЗ та Світового банку.

У період протидії пандемії COVID-19 протягом 2020–2022 рр. було закуплено коштом держбюджету України та доставлено 161 комп’ютерний томограф.

Таке обладнання дає можливість своєчасно та достовірно діагностувати різноманітні патології та хвороби, а також своєчасно надавати медичну допомогу пацієнтам із хворобами серця та судин, онкологічними захворюваннями, травмами тощо.

Критично необхідне медобладнання розподіляють у лікарні відповідно до актуальних потреб регіону.

Комментировать

Нажмите для комментария