Новини

МОЗ придбає додаткові ліки для лікування онкології на зекономлені на закупівлях кошти

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Прес-служба міністерства повідомила, що зекономлені цього року кошти на міжнародних закупівлях підуть на ліки для лікування дорослої онкології на суму 100 млн. грн.

«Зекономлені кошти будуть перерозподілені на закупівлю препаратів для лікування дорослої онкології. Зараз міністерство працює над визначенням переліку ліків, на які будуть виділені кошти», — йдеться в офіційному повідомленні МОЗ.

Кошти будуть передані Програмі розвитку ОНН, яка і буде проводити закупівлю. Договір з цією міжнародною організацією був заключний в кінці минулого року. При цьому, умови співпраці з міжнародними організаціями довгий час приховувались, поки все ж не були оприлюднені Комітетом з питань охорони здоров’я, не дивлячись на те, що в МОЗ вказували на неможливість розповсюдження умов співпраці.

В той же час, Кабінет Міністрів України визнав таку співпрацю ефективною, адже навіть у випадках, коли були закуплені ліки з терміном придатності, що закінчується, заміна була організована в максимально стислий термін.

МОЗ: Сімейні лікарі, терапевти та педіатри замінять роботу невідкладної допомоги

«Не дивлячись на значне збільшення фінансування програми лікування онкології, в 2017 року державне фінансування забезпечило лікування лише 24 відсотки хворих дорослих», — повідомляє прес-служба міністерства.

Почему пациенты не получили лекарств или получили их несвоевременно? ПРООН выясняет

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook