Новини

МОЗ пояснює проблеми з доступом до eHealth та реєстрації декларацій проблемами з доступом до інтернету на місцях

eHealth_Медпросвіта

Міністерство охорони здоров’я пояснює збої системи в системі «Електронне здоров’я» поганим інтернет-зв’язком. При цьому знижуються темпи реєстрації нових декларацій.

«Система працює стабільно. Трапляється локальне сповільнення роботи системи, у більшості випадків через погану якість інтернет-зв’язку», — йдеться в офіційному поясненню Міністерства охорони здоров’я.

Необхідно зазначити, що про проблеми з реєстрацією нових декларацій повідомляють в усіх регіонах України де вже почалась підписна кампанія між лікарем та пацієнтом. В медичних закладах просто не можуть отримати доступ до сайту. Також необхідно зазначити, що досі не всі медзаклади навіть мають комп’ютери чи ноутбуки для можливості роботи з системою «Електронне здоров’я».

Держстат повідомляє, що на 100 померлих в Україні припадає всього 54 народжених

При цьому, неможливо наразі перевірити правдивість пояснень МОЗ України. Це обумовлено хоча б тим, що фактично немає єдиного оператора, який надає доступ для медичних закладів України. Послуги можуть надаватись як крупними національними операторами так і місцевими.

Окремо також додамо, що зараз в системі «Електронне здоров’я» для вибору лікаря та підписання декларації доступно 1247 медичних закладів первинної ланки, з них 71 знаходяться у столиці.

Яка зарплата буде в лікарів в 2018?

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook