Новини

МОЗ повторно подав позов до суду з доказами, що Уляна Супрун є в.о. міністра

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що МОЗ повторно подав позов до суду на університет ім. Богомольця з доказами, що пані Супрун є в.о. міністра охорони здоров’я.

Відповідна публікація була розміщена на офіційній сторінці Уляни Супрун у Twitter.

«Коли ти не хочеш розглядати позовну заяву МОЗУ, можна демонструвати дива винахідливості. Господарський суд Києва сумнівається у моїх повноваженнях. Сайт КМУ, МОЗУ і ЄДР (суд має розширений доступ) — ненадійні джерела. Переподали заяву і чекаємо з нетерпінням на реакцію», — написала Супрун.

Нагадаємо, що за попереднім рішенням Господарського суду Києва позовна заява Міністерства охорони здоров’я була відхилена, адже МОЗ не змогло довести Господарському суду Києва, що Супрун є виконувачем обов’язків голови відомства.

У зв’язку з цим, до повторного позову були надані виписки з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, які підтверджують, що Уляна Супрун офіційно займає посаду в.о. міністра охорони здоров’я України.

Зазначимо, що всі ці позови пов’язані з рішенням МОЗ відсторонити від роботи ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця Катерину Амосову через зрив проведення ліцензійного іспиту «Крок» серед студентів третього курсу за спеціальністю «Стоматологія». Медичний університет своєчасно не уклав договір із Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів «Крок».

Комментировать

Нажмите для комментария