Новини

МОЗ повідомляє, що викреслили майже 50 тис. мертвих душ з реєстру інсулінозалежних

Минздрав_Медпросвита

Нещодавно в повній мірі, як повідомляє МОЗ, запрацював електронний реєстр інсулінозалежних завдяки якому виявилось, що з 220 тис існує лише 174 тис.

Регіони України на початку року повідомили, що на 2017 рік існує 220 тис інсулінозалежних, на яких було виділено певний бюджет. Цей бюджет також розповсюджувався на урядову програму «Доступні ліки». В той же час, протягом останніх місяців, була пришвидшена розробка реєстрів. Один з реєстрів було створено саме для підрахування інсулінозалежних.

У МОЗ запевняють, що кожного року на одного інсулінозалежного витрачається 6 тисяч гривень, а реальну кількість пацієнтів яким дійсно необхідні ліки порахувати було не можливо. Інформацію збирали з кожного регіону країни.

Таким чином, було з’ясовано, що минулого року через неправильні підрахунки бюджет втратив 1,5 мільярди гривень, а вже цього року завдяки створеному електронному реєстру вдалось врятувати 500 мільйонів гривень від державного та місцевих бюджетів.

У МОЗ святкують перемогу

Саме цією новиною у міністерстві вказують наскільки актуальне створення E-health сьогодні. На думку очільників МОЗу, в майбутньому завдяки постійному отриманню актуальних даних вдасться економити великі кошти поки бюджет не буде адаптовано до реальних потреб.

Комментировать

Нажмите для комментария