Новини

МОЗ повідомляє, що понад 500 медзакладів підпише договір з НСЗУ у другій хвилі

МОЗ_Медпросвіта

Згідно з офіційним повідомленням МОЗ України, 500 медзакладів вже з жовтня зможуть отримувати збільшене фінансування за надання медичних послуг населення через підписані декларації.

«Чудові новини: Національна служба здоров’я України одержала понад півтисячі заяв від закладів первинної медичної допомоги, і більшість із них виявилась без помилок», — йдеться в офіційному повідомленні.

При цьому у НСЗУ повідомили, що частині медичних закладів вже відправили їх пакети документи на доопрацювання. Якщо керівництво цих медичних установ поквапляться, то вони встигнуть приєднатись до реформи у другій хвилі.

Наразі у МОЗ не повідомляють, яка кількість медичних установ ще залишається на фінансуванні за старою системою через субвенції. Також невідомо, коли НСЗУ планує запустити нову хвилю підписання договорів.

Гройсман: Очікуємо, що половина населення підпише декларацію з лікарем до кінця року

Нагадаємо, що ті медичні заклади первинної ланки, які не встигнуть до кінця 2018 року заключити договір з НСЗУ в 2019 році залишаться без державного фінансування, адже в бюджеті на наступний рік більше не передбачена медична субвенція. Всі кошти з держбюджету на фінансування медичних закладів будуть передані до НСЗУ.

Комментировать

Нажмите для комментария