Новини

МОЗ повідомляє про зростання інтересу до благодійної здачі крові в Україні

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

За офіційною інформацією від МОЗ України, під час Тижня благодійної здачі крові, який був приурочений до Світового дня донора, донорами крові стали  понад 6,5 тисяч осіб.

Участь цих людей у благодійній акції дозволило МОЗ зібрати близько 3 тисяч літрів крові. За розрахунками відомства, це дозволить врятувати майже 20 тисяч життів.

Цікаво, що найбільший інтерес до акції спостерігався не в Києві і навіть не у Львові. Понад 1100 донорів було зареєстровано у Запорізькій області, трохи менше у Миколаївській та Харківській областях.

Підвищенню популярності донорства в Україні посприяло проведення інформаційної кампанії в соціальних мережах та ЗМІ. Також для більшої ефективної інформаційної кампанії цьогоріч було запущено флешмоб #яДонорз з розміщенням персональних фото під час забору крові в учасників благодійної акції. Крім того, благодійну здачу крові підтримали такі зірки, як акторка Ірма Вітовська та музикантка Наталія Жижченко з гурту ONUKA. Завдяки цьому вдалося ще більше популяризувати ідею донорства крові в Україні.

Залишилось небагато: Заступника міністра охорони здоров’я Романа Ілика офіційно звільнили

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує 33 донації на 1000 людей, то в нашій державі цей показник становить лише 12 донацій на 1000 осіб. Тобто, є над чим працювати, щоб лікарі не відчували дефіцит донорської крові, рятуючи чиїсь життя.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції