Новини

МОЗ повідомляє про зменшення випадків захворювання на кір

Врач сложил руки_медреформа_медпросвіта

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ, за останній тиждень на кір захворіло всього 617 осіб, з низ 216 дорослих і 401 дитина.

Загальна кількість офіційно зареєстрованих випадків захворювання на кір за 10 тижнів 2018 року склала 7069 осіб, з них 2434 дорослих та 4635 дітей. За оцінками Міністерства охорони здоров’я, найбільші спалахи захворювання сталися в січні, після чого кількість випадків почала поступово знижуватись.

«Найбільше людей захворіло на кір у Івано-Франківській (1566), Закарпатській (1279), Одеській (1063), Чернівецькій (677), Львівській (550) областях. Найменша кількість випадків захворювання спостерігається у Луганській і Чернігівській (по 4), Сумській (5), Харківській (10), Херсонській (13) областях», — повідомляють у Центрі громадського здоров’я.

Кабмін зобов’язав медзаклади використовувати в першу чергу ліки з найменшим терміном придатності

Окрім того, в Міністерстві охорони здоров’я звітують про зростання рівню планової вакцинації серед дітей. За 12 місяців 2017 року плановою вакцинацією охоплено 93,3 відсотки дітей віком 1 рік та 90,7 відсотків дітей до 6 років включно. Таким чином, рівень вакцинації в цій віковій категорії зріс удвічі порівняно з 2016 роком.

Нагадуємо, що наприкінці лютого Україна отримала чергову партію вакцин проти кору розміром 220 доз, яка була закуплена Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Вакцини в найкоротший термін передано в регіони.

МОЗ планує змінити перелік медичних протипоказань для керування авто

«Незважаючи на зменшення кількості нових випадків, ризики захворювання на кір зберігаються. Просимо батьків по всій Україні вакцинувати своїх дітей не лише проти кору, а й проти інших захворювань відповідно до календаря щеплень, а також надолужити пропущені щеплення, якщо ваші діти не отримали вакцинацію у попередні роки», — йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства.

Комментировать

Нажмите для комментария